Invitație la Cinema Mon Amour (15-21 aprilie)

Vineri – 15.04

Ora 1415 IEPURELE-GĂINĂ ȘI HAMSTERUL ÎNTUNERICULUI 2D (DUBLAT RO)(A.G.)(Animație)(91 min.)(AVANPREMIERĂ) (15 lei)

Ora 1630 MORBIUS 2D(N-15)(Acțiune, Aventură, Horror)(104 min.) (15 lei)

Ora 1915 FANTASTIC BEASTS 3: SECRETELE LUI DUMBLEDORE 2D(A.G.)(Aventură, Fantastic)(143 min.) (15 lei)

Sâmbătă – 16.04

Ora 1300 IEPURELE-GĂINĂ ȘI HAMSTERUL ÎNTUNERICULUI 2D (DUBLAT RO)(A.G.)(Animație)(91 min.)(AVANPREMIERĂ) (15 lei)

Ora 1500 THE BAD GUYS / BĂIEȚII RĂI 3D (DUBLAT RO)(A.G.)(Animație)(100 min.)(PREMIERĂ) (16 lei)

Ora 1710 FANTASTIC BEASTS 3: SECRETELE LUI DUMBLEDORE 2D(A.G.)(Aventură, Fantastic)(143 min.) (15 lei)

Ora 2000 THE LOST CITY / ORAȘUL PIERDUT 2D(AP-12)(Acțiune, Comedie)(112 min.) (15 lei)

Duminică – 17.04

Ora 1300 IEPURELE-GĂINĂ ȘI HAMSTERUL ÎNTUNERICULUI 2D (DUBLAT RO)(A.G.)(Animație)(91 min.)(AVANPREMIERĂ) (15 lei)

Ora 1500 THE BAD GUYS / BĂIEȚII RĂI 3D (DUBLAT RO)(A.G.)(Animație)(100 min.)(PREMIERĂ) (16 lei)

Ora 1710 MORBIUS 2D(N-15)(Acțiune, Aventură, Horror)(104 min.) (15 lei)

Ora 1920 FANTASTIC BEASTS 3: SECRETELE LUI DUMBLEDORE 2D(A.G.)(Aventură, Fantastic)(143 min.) (15 lei)

Luni – 18.04

Ora 1500 THE BAD GUYS / BĂIEȚII RĂI 3D (DUBLAT RO)(A.G.)(Animație)(100 min.)(PREMIERĂ) (16 lei)

Ora 1700 FANTASTIC BEASTS 3: SECRETELE LUI DUMBLEDORE 2D(A.G.)(Aventură, Fantastic)(143 min.) (15 lei)

Ora 1945 THE LOST CITY / ORAȘUL PIERDUT 2D(AP-12)(Acțiune, Comedie)(112 min.) (15 lei)

Marți – 19.04

Ora 1500 IEPURELE-GĂINĂ ȘI HAMSTERUL ÎNTUNERICULUI 2D (DUBLAT RO)(A.G.)(Animație)(91 min.)(AVANPREMIERĂ) (15 lei)

Ora 1700 FANTASTIC BEASTS 3: SECRETELE LUI DUMBLEDORE 2D(A.G.)(Aventură, Fantastic)(143 min.) (15 lei)

Ora 1950 MORBIUS 2D(N-15)(Acțiune, Aventură, Horror)(104 min.) (15 lei)

Miercuri – 20.04

Ora 1500 THE BAD GUYS / BĂIEȚII RĂI 3D (DUBLAT RO)(A.G.)(Animație)(100 min.)(PREMIERĂ) (16 lei)

Ora 1700 SONIC THE HEDGEHOG 2 2D (DUBLAT RO)(A.G.)(Animație, Acțiune)(122 min.) (15 lei)

Ora 1915 FANTASTIC BEASTS 3: SECRETELE LUI DUMBLEDORE 2D(A.G.)(Aventură, Fantastic)(143 min.) (15 lei)

Joi  – 21.04

Ora 1500 IEPURELE-GĂINĂ ȘI HAMSTERUL ÎNTUNERICULUI 2D (DUBLAT RO)(A.G.)(Animație)(91 min.)(AVANPREMIERĂ) (15 lei)

Ora 1700 FANTASTIC BEASTS 3: SECRETELE LUI DUMBLEDORE 2D(A.G.)(Aventură, Fantastic)(143 min.) (15 lei)

Ora 1945 MORBIUS 2D(N-15)(Acțiune, Aventură, Horror)(104 min.) (15 lei)