vineri, aprilie 12, 2024
AcasăActualitateLista cu elevii și profesorii premiați la „Sărbătoarea Școlii Nemțene”, ediția 2017

Lista cu elevii și profesorii premiați la „Sărbătoarea Școlii Nemțene”, ediția 2017

Inspectoratul Școlar Județean (ISJ) Neamț organizează ediția a V-a a „Sărbătorii Școlii Nemțene”, gală de decernare a premiilor de excelență elevilor olimpici și acordarea Trofeului „Domnul Trandafir”.

Evenimentul va avea loc la Teatrul Tineretului, marți, 12 decembrie, cu începere de la ora 14. (ISJ Neamț)

LISTA LAUREAȚILOR – 2017

UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT OLIMPIADA NAȚIONALĂ NUMELE ELEVULUI CLASA PREMIUL ACORDAT DE MEN NUME PROFESOR
1 COLEGIUL NAŢIONAL „PETRU RAREŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA INTERNAȚIONALĂ DE FIZICĂ, INDONEZIA, YOGYAAKARTA, LEONTICĂ SEBASTIAN a XI-a Medalie de Argint HARALAMB DOREL
2 COLEGIUL NAŢIONAL „CALISTRAT HOGAŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA INTERNAȚIONALĂ DE FILOSOFIE BÂLICI MIHNEA a XII-a MEDALIE DE ARGINT ECATERINA ROMASCU
3 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA INTERNAȚIONALĂ A ELENISMULUI (LIMBA NEOGREACĂ) URZICĂ PAULA IOANA a VII-a Premiul al III-lea
4 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI” ROMAN OLIMPIADA INTERNAȚIONALĂ A ELENISMULUI (LIMBA NEOGREACĂ) LEVÎRDĂ VASILE MATEI a VI-a Premiul al III-lea
1 COLEGIUL NAŢIONAL „ROMAN VODĂ” ROMAN OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE FIZICĂ CHIRIAC GEORGE a VIII-a Premiul I MERFEA ROMEO
2 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI” MĂNĂSTIREA NEAMȚ OLIMPIADA NATIONALA DE RELIGIE, CULT ORTODOX COȘULĂ C. DIMITRIE-CĂTĂLIN a X-a Premiul I LAIU VIOREL-ROMUS
3 LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE ARTE VIZUALE, ARHITECTURĂ ȘI ISTORIA ARTELOR GRIPCĂ DIANA-ELENA a XII-a Premiul I CUCIUREANU GHEORGHE-SANDU
4 LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ DUMITRU EMMY-CONSTANTIN a XII-a Premiul I SIDOR RUSU
5 LICEUL TEHNOLOGIC NISIPORESTI OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE INDUSTRIE TEXTILĂ ȘI PIELĂRIE IACOBUȚI DIANA ALEXANDRA a XII-a Premiul I PASCAL GABRIELA
6 COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGA” TG. NEAMT OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE MECANICĂ MIRLESCU ANDREI ALEXANDRU a XI-a Premiul I IFTIME IULIAN
IFTIME MIHAELA
7 COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE PROTECȚIA MEDIULUI NECHITA VASILICA SORINA a XI-a Premiul I PALEU MARIANA
LUPEI EMILIA
ISTRATE MONICA
PÂRLEA EUGENIA
8 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN ONSS – LICEU – OINĂ Premiul I POPA IOAN
9 ŞCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEŞTI ONSS – GIMNAZIU – OINĂ BĂIEȚI Premiul I BLAJ ALINA, BLAJ SEBASTIAN
10 ŞCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEŞTI OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA ITALIANĂ BURSUC VASILICA a VIII-a Premiul I
11 COLEGIUL NAŢIONAL „PETRU RAREŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA ITALIANĂ DĂMIAN SARA a IX-a Premiul I
12 COLEGIUL NAŢIONAL „CALISTRAT HOGAŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA ITALIANĂ TELEUCĂ ȘTEFANIA a XI-a Premiul I
13 ŞCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEŞTI OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA NEOGREACĂ GHERGHELUC RAUL a VII-a Premiul I
14 COLEGIUL NAŢIONAL „ROMAN VODĂ” ROMAN OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA SPANIOLĂ BALCAN DIANA a X-a Premiul I
1 COLEGIUL NAŢIONAL „PETRU RAREŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NATIONALA DE LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ NICORESCU BOGDAN a IX-a Premiul al II-lea LILIANA PISTOL
2 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI” MĂNĂSTIREA NEAMȚ OLIMPIADA NATIONALA DE LIMBI CLASICE-LIMBĂ GREACĂ VECHE CHIHAIA MODEST a IX-a Premiul al II-lea ARGATU ILARION
3 LICEUL TEOLOGIC „EPISCOP MELCHISEDEC” ROMAN OLIMPIADA NATIONALA DE LIMBI CLASICE-LIMBĂ GREACĂ VECHE DOLIȘ IOAN a XII-a Premiul al II-lea STOICA ANA MARIA IRINA
4 COLEGIUL NAŢIONAL „CALISTRAT HOGAŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA GERMANĂ MODERNĂ MERTICARIU MĂDĂLINA MARIA a X-a Premiul al II-lea la proba de proiect GAVRILUȚĂ MIHAELA
5 COLEGIUL NAŢIONAL „ROMAN VODĂ” ROMAN OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE MATEMATICĂ POLENCIUC RAREŞ a VII-a Premiul al II-lea CONSTANTIN GABRIEL
6 COLEGIUL NAŢIONAL „PETRU RAREŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE FIZICĂ APOSTOL ALEXANDRU a VI-a Premiul al II-lea SECARA CRISTINEL
7 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI ALISTAR ȘERBAN-FLORIN a XII-a Premiul al II-lea FLORENTINA UNGUREANU
8 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI” MĂNĂSTIREA NEAMȚ OLIMPIADA NATIONALA DE RELIGIE, CULT ORTODOX ȘLEAPCĂ N. ALEXANDRU a XI-a Premiul al II-lea DANILIUC MIHAIL
9 LICEUL TEOLOGIC ORTODOX ,,SFINȚII ÎMPĂRAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA,, PIATRA-NEAMȚ OLIMPIADA NATIONALA DE RELIGIE, CULT ORTODOX GÂRBEA IONUȚ-MĂDĂLIN a IX-a Premiul al II-lea OPREA ȘTEFAN
10 LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ HORGHIDAN ANASTASIA-IOANA a III-a Premiul al II-lea IRINA-OANA HORGHIDAN
11 LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ AILENEI LAURA-VASILICA a XI-a Premiul al II-lea VASILE-DANIEL MIRON-ANASTASIU
12 LICEUL TEOLOGIC „EPISCOP MELCHISEDEC” ROMAN OLIMPIADA NAŢIONALĂ CORALĂ ANSAMBLUL CORAL „LAUDAMUS” reprezentat de elevul NETEA MARIAN IX-XII Premiul al II-lea GHEORGHE GOZAR
13 LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE ARTE VIZUALE, ARHITECTURĂ ȘI ISTORIA ARTELOR RĂUCESCU RĂZVAN a XII-a Premiul al II-lea POTOP ŞTEFAN
14 LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE ARTE VIZUALE, ARHITECTURĂ ȘI ISTORIA ARTELOR SÂRBU MIHAELA a XI-a Premiul al II-lea TANASĂ CAMELIA-TATIANA
15 COLEGIUL TEHNIC „MIRON COSTIN” ROMAN OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE CONSTRUCȚII, INSTALAȚII ȘI LUCRĂRI PUBLICE BĂCĂOANU CAMELIA LOREDANA a XI-a Premiul al II-lea CĂRPUŞOR CRINA
STOIA MIOARA
ADĂSCĂLIŢEI MARINELA
16 COLEGIUL TEHNIC FORESTIER PIATRA NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE FABRICAREA PRODUSELOR DIN LEMN PARASCHIV PAVEL a XI-a Premiul al II-lea PAIU IULIAN
DUNĂRE CONSTANTIN
17 COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE PROTECȚIA MEDIULUI SPÎNU ANA MARIA a XII-a Premiul al II-lea PALEU MARIANA
LUPEI EMILIA
ISTRATE MONICA
18 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PIATRA-NEAMȚ ONSS – GIMNAZIU – HANDBAL BĂIEȚI Premiul al II-lea CABA ADRIANA, CABA RĂZVAN
19 COLEGIUL NAŢIONAL „ROMAN VODĂ” ROMAN OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA NEOGREACĂ LEVÎRDĂ IOANA a VIII-a Premiul al II-lea
20 ŞCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BODEŞTI OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA SPANIOLĂ BIZU BIANCA-ELENA a VIII-a Premiul al II-lea
1 COLEGIUL NAŢIONAL „ROMAN VODĂ” ROMAN OLIMPIADA NATIONALA DE LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ FĂRCĂȘEL GEORGIANA ALECSIA a VI-a Premiul al III-lea ALEXANDRU PAUL
2 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI” MĂNĂSTIREA NEAMȚ OLIMPIADA NATIONALA DE LIMBI CLASICE-LIMBĂ GREACĂ VECHE URSACHE M. CASIAN a XI-a Premiul al III-lea ARGATU ILARION
3 COLEGIUL NAŢIONAL „CALISTRAT HOGAŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA GERMANĂ MODERNĂ FILIOREANU DRAGOȘ MIHAI a IX-a Premiul al III-lea la proba de proiect GAVRILUȚĂ MIHAELA
4 LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI”, ROMAN OLIMPIADA NATIONALA DE RELIGIE, CULTUL ROMANO -CATOLIC DĂNUȚ MIRCEA-ALEXANDRU a X-a Premiul al III-lea SOFRONIE MARIANA
5 COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI” ROMAN OLIMPIADA NATIONALA DE RELIGIE, CULTUL ROMANO -CATOLIC PETRIȘOR LAURA CRISTINA a IX-a Premiul al III-lea SUSANU CRISTINA
6 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI” MĂNĂSTIREA NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE ARTE VIZUALE, ARHITECTURĂ ȘI ISTORIA ARTELOR HRENCIUC ADRIAN-IONUŢ a XI-a Premiul al III-lea ŢÂRDEA DAN
7 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI” MĂNĂSTIREA NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE ARTE VIZUALE, ARHITECTURĂ ȘI ISTORIA ARTELOR LUCA ŞTEFAN a XII-a Premiul al III-lea ŢÂRDEA DAN
8 LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ PLEŞCAN DAN-MARIAN a XI-a Premiul al III-lea LEONID CIOBANU
9 LICEUL TEHNOLOGIC ”VASILE SAV” ROMAN OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE ELECTRONICĂ, AUTOMATIZĂRI, TELECOMUNICAȚII UNGUREANU ALEXANDRU a XII-a Premiul al III-lea STOLNEAN MĂRIOARA
PLOȘNIȚĂ LĂCRĂMIOARA
UNGUREANU MARELENA
CURPĂN DANIEL
10 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PIATRA-NEAMȚ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ DUMITRU IOAN RADU a IX-a Premiul al III-lea CAZACU MĂRIOARA
11 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PIATRA-NEAMȚ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ RUSU ANA GABRIELA a X-a Premiul al III-lea CAZACU MĂRIOARA
1 COLEGIUL NAŢIONAL „ROMAN VODĂ” ROMAN OLIMPIADA NATIONALA DE LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ PUȘCAȘU OTILIA MARIA a V-a Mențiune ALEXANDRU PAUL
2 COLEGIUL NAŢIONAL „CALISTRAT HOGAŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA ENGLEZĂ ORUC LUIZA ELISABETA a IX-a Mențiune TANIA BUCUR
3 COLEGIUL NAŢIONAL „CALISTRAT HOGAŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA GERMANĂ MODERNĂ SÎRBU ELENA ANDREEA a XI-a Mențiune la proba de proiect GAVRILUȚĂ MIHAELA
4 COLEGIUL NAŢIONAL „PETRU RAREŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE ISTORIE CEORNOLETA CASANDRA CHRISTIANA a X-a Mențiune DORINA LUMINITA DREXLER
5 COLEGIUL NAŢIONAL „CALISTRAT HOGAŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE ISTORIE MAZILU CORINA-OANA a XII-a Mențiune MĂTĂSARU-IONESCU DANIELA – ELENA
6 COLEGIUL NAŢIONAL „PETRU RAREŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE MATEMATICĂ SPIRIDON CĂLIN a XII-a Mențiune SANDOVICI VALERICĂ ADRIAN
7 COLEGIUL NAŢIONAL „ROMAN VODĂ” ROMAN OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE FIZICĂ BUTIURCĂ MIHNEA a VI-a Mențiune OSTAFE CONSTANTIN
8 COLEGIUL NAŢIONAL „PETRU RAREŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE FIZICĂ PASCAL FLAVIA-CRISTIANA a VII-a Mențiune ILIE AIDA
9 COLEGIUL NAŢIONAL „PETRU RAREŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE FIZICĂ MANOLE DANIEL a IX-a Mențiune HARALAMB DOREL
10 COLEGIUL NAŢIONAL „PETRU RAREŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE ASTRONOMIE ȘI ASTROFIZICĂ PASCAL FLAVIA-CRISTIANA a VII-a Mențiune ONICIUC GRIGORUTA
11 COLEGIUL NAŢIONAL „PETRU RAREŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE CHIMIE FILIP-MURARU ELENA a VIII-a Mențiune IONICĂ FLORICA
12 COLEGIUL NAŢIONAL „PETRU RAREŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE CHIMIE APETROAIE TUDOR-PAUL a X-a Mențiune IONICĂ FLORICA
13 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI” ROMAN OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE CHIMIE LEANCĂ IOANA a VIII-a Mențiune POPA ECATERINA
14 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE INFORMATICA DĂSCĂLESCU ȘTEFAN-COSMIN a IX-a Mențiune GHEORGHE MANOLACHE
15 COLEGIUL NAŢIONAL „ȘTEFAN CEL MARE” TÎRGU NEAMȚ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI VASILIU ANA a XI-a Mențiune CRACANĂ IOAN
16 LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI”, ROMAN OLIMPIADA NATIONALA DE RELIGIE, CULTUL ROMANO -CATOLIC CIOBANU DANIEL a XI-a Mențiune SOFRONIE MARIANA
17 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PILDEȘTI CORDUN OLIMPIADA NATIONALA DE RELIGIE, CULTUL ROMANO -CATOLIC PĂTĂCHI DENISA a VII-a Mențiune BLAJ PAULINA
18 LICEUL TEORETIC „VASILE ALECSANDRI” SĂBĂOANI OLIMPIADA NATIONALA DE RELIGIE, CULTUL ROMANO -CATOLIC PERCĂ DIANA a VIII-a Mențiune GHERGUȚ VALERIA
19 LICEUL TEOLOGIC „EPISCOP MELCHISEDEC” ROMAN OLIMPIADA NATIONALA DE RELIGIE, CULT ORTODOX VIERU STEFAN a X-a Mențiune BĂRLIBA IOAN
20 LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ TIMOFTE NATHANAEL a V-a Mențiune IRINA-OANA HORGHIDAN
21 LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ ARSENI REBECA-LIA a XI-a Mențiune PETRU AZAHARIOAIE
22 LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ PĂDURARU LAURA a X-a Mențiune SORIN-VASILE GĂBUROI
23 LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ CIOBANU TUDOR-GEORGE a IX-a Mențiune MARCEL BALTAG
24 LICEUL TEHNOLOGIC OGLINZI RĂUCEŞTI OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ RACHIERU MARIA DENISA a VII-a Mențiune FILIP GHEORGHE
25 LICEUL TEHNOLOGIC ”SFÂNTUL IOAN DE LA SALLE” PILDEȘTI OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE CONSTRUCȚII, INSTALAȚII ȘI LUCRĂRI PUBLICE DĂMOC MĂDĂLINA TATIANA a XII-a Mențiune PLOȘNIȚĂ TRAIAN
BULGAGIU EUGEN
26 LICEUL TEHNOLOGIC ”VASILE SAV” ROMAN OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE ELECTRIC, ELECTROTEHNIC, ELECTROMECANIC AGACHI ȘTEFAN a XI-a Mențiune PLOȘNIȚĂ LĂCRĂMIOARA
UNGUREANU MARELENA
TUTU MIHAI
27 COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ PODOLEANU MĂDĂLINA IONELA a XI-a Mențiune CERCEL GEORGE
CASIAN MARIAN
28 COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMȚ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE MECANICĂ BOIȚĂ I. COSMIN MIHAI a XII-a Mențiune MIHĂEȘ DANIELA
ALBU-IACOB CRISTINA
STAHIE MARIA
29 LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC-ADMINISTRATIV PIATRA NEAMȚ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE TURISM ȘI ALIMENTAȚIE CAPRARU I.R. DELIA ANA-MARIA a XI-a Mențiune DAMIAN ANAMARIA
PANȚIRU TEODORA DOBREA MIHAELA
HODREA LUMINIȚA
30 LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC-ADMINISTRATIV PIATRA NEAMȚ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE TURISM ȘI ALIMENTAȚIE POPA V. ANA-MARIA a XII-a Mențiune DOBREA MIHAELA
DAMIAN ANAMARIA
BURUIANĂ GIANINA
HODREA LUMINIȚA
31 LICEUL TEHNOLOGIC ”ION IONESCU DE LA BRAD” HORIA OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE AGRICULTURĂ – CREȘTEREA ANIMALELOR FĂRMUȘ C. PETRICĂ a XII-a Mențiune SAMSON CONSTANTIN
LOZINCĂ DORU
32 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ DUMITRU ALEXANDRU IONEL a XII-a Mențiune DĂNILĂ GHERGHE
33 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PIATRA-NEAMȚ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ TODIRESEI TEODOR-CONSTANTIN a X-a Mențiune CAZACU MĂRIOARA
34 ŞCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEŞTI ONSS – GIMNAZIU – OINĂ FETE Mențiune BLAJ ALINA, BLAJ SEBASTIAN
35 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PIATRA-NEAMȚ ONSS – LICEU – VOLEI FETE Mențiune ASMARANDEI CARMEN LENUȚA
36 COLEGIUL NAŢIONAL „ROMAN VODĂ” ROMAN OLIMPIADA NATIONALA DE LINGVISTICĂ FĂRCĂȘEL GEORGIANA ALECSIA a VI-a Mențiune ALEXANDRU PAUL
37 COLEGIUL NAŢIONAL „CALISTRAT HOGAŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE ARGUMENTARE, DEZBATERE ŞI GÂNDIRE CRITICĂ ”TINERII DEZBAT” TOMA TEODOR a XI-a Mențiune LOSTUN PETRUȚA
38 COLEGIUL NAŢIONAL „CALISTRAT HOGAŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE ARGUMENTARE, DEZBATERE ŞI GÂNDIRE CRITICĂ ”TINERII DEZBAT” MALAICU ANDREI a XI-a Mențiune LOSTUN PETRUȚA
39 COLEGIUL NAŢIONAL „CALISTRAT HOGAŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE ARGUMENTARE, DEZBATERE ŞI GÂNDIRE CRITICĂ ”TINERII DEZBAT” PĂTRUNJEL EDUARD CONSTANTIN a XI-a Mențiune LOSTUN PETRUȚA
40 COLEGIUL NAŢIONAL „CALISTRAT HOGAŞ” PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA ITALIANĂ GAVRILUȚĂ ELENA-IUSTINA a X-a Mențiune
41 LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC – ADMINISTRATIV PIATRA-NEAMŢ OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE LIMBA ITALIANĂ ȚĂBÎRNAC MARIA-ALEXANDRA a XII-a Mențiune
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments